Fundacja Profeto.pl - Sercański Sekretariat na rzecz Nowej Ewangelizacji, to nowoczesne środowisko przepowiadania Dobrej Nowiny, z wykorzystaniem zarówno tradycyjnych metod głoszenia Słowa Bożego, jak i nowatorskich rozwiązań multimedialnych.

• Poprzez portal profeto.pl codzienne docieramy do tysięcy osób ze Słowem Bożym, organizujemy jako jedyni w Internecie całoroczne rekolekcje on-line oraz robimy reportaże z tego co ważne w dziele ewangelizacji!
  • Dzięki powstaniu radia profeto.pl w czerwcu br., możemy transmitować na żywo Msze Święte i nabożeństwa z modlitwą o uzdrowienie.
  • W ramach działalności sekretariatu nowej ewangelizacji, co miesiąc w różnych miejscach w Polsce, organizujemy spotkania modlitewne pod hasłem: "Serce w Serce z Jezusem", msze święte z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie, różnego rodzaju kursy ewangelizacyjne, a także rekolekcje! Po szczegóły kliknij w kalendarz!
  • Zależy nam także, by parafie i domy zakonne, były obecne w Internecie, stąd stworzyliśmy program e-parafia i wychodzimy z propozycją do wszystkich podmiotów religijnych Kościoła Katolickiego w Polsce, by korzystając z naszych serwerów, założyły zupełnie nieodpłatnie strony internetowe swoich parafii, klasztorów i dzieł, korzystając z prostych i nowoczesnych narzędzi!
  • Prowadzimy też działalność wydawniczą i promocyjną! Zapraszamy do odwiedzenia sklepu on-line!

Fundacja Profeto.pl
Sercański Sekretariat na rzecz Nowej Ewangelizacji